Ledjana e “Përputhen” bën një ndryshim në dukje

Konkurrentja e programit tregoi për ndjekësit e saj se ka bërë një ndryshim në dukje.

Ledjana është përdoruese e rrjetit social Instagram e cila ndanë momente të shumta nga përditshmëria e saj duke filluar nga xhirimet e programit deri te palestra.

Së fundi, ka bërë një postim duke publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa shieht se ka bërë një ndryshim në dukje.

Ledjana ka ndryshuar ngjyrën e saj të flokëve nga e ngjyra e zezë në brune të shoqëruar me ngjyrë të bardhë disa nga fijet e fundit të flokëve.

Ky ndryshim i konkurrentes së “Përputhen” u prit shumë mirë nga ndjekësit e sa duke i shkruar se po duket më bukur se me flokë me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, Ledjana Prenga vazhdon të jetë pjesë e emisionit “Përputhen” e cila synon njohjen me konkurrentin Mevlan Shabani dhe supozohet se dyshja do dalin çift nga aty.