Gjatë parkimit të veturës, gjyshi lëndon nipin

Në fshatin Sellcë të Tetovës dje pasdite, gjyshi Sh.G. ka lënduar nipin e tij derisa ka parkuar veturën në oborrin e shtëpisë, njoftojnë nga MPB-ja.
Fëmija ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar menjëherë në Qendrën Klinikë “Nënë Tereza” në Shkup. Në vendngjarje kanë dalë ekipet hetimore të SPB-Tetovë për të hetuar rastin.