Ghetto Geasy në studio për projektin muzikor të radhës

Getoar Selimi po sjell një befasi për fansat, kësaj radhe ndryshe nga hera e fundit duket të jetë ‘solo-projekt’, shkruan lajmi.net.

Reperi i njohur, me anë të postimit të fundit duket se ka gati këngën e re dhe pritet të lansojë së shpejti.

“Une me shokun tem te ngusht, plot 23 vjet te pandashem …”, shkroi reperi./Lajmi.net/