Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi festojnë përvjetorin e njohjes me njëri-tjetrin

Eni dhe Genci sot festojnë një datë shumë të rëndësishme e cila ka të bëjë me lidhjen e tyre të dashurisë, shkruan lajmi.net.

Ishte Genci ai i cili ka publikuar një storie në Instagramin e tij derisa i ka bërë tag edhe të fejuarës të cilët shihen duke shijuar një pije.

“Urime përvjetori, 4 vjet”, ka shkruar këngëtari në videon e publikuar.

Ndryshe, Genci dhe Eni ka kohë që janë të fejuar megjithatë nuk kanë zbuluar për publikun se a janë kurorëzuar pas fejesës./Lajmi.net/