Blero nuk i reziston kësaj fotografie të Afronës

Blero përmes postimeve në rrjete sociale i shpreh pothuajse çdoherë dashurinë bashkëshortes së tij, shkruan lajmi.net.

Edhe së fundi ka publikuar një imazh të Afronës në storien në Instagram derisa i ka bërë edhe tag duke e shoqëruar postimin me një emotikon zemre ngjyrë vjollce.

Bashkëshortja e këngëtarit, publikoi fotografi e cila prezantoi ndryshimin që ka bërë në flokë..

Ndryshe, Afrona Dika dukej shumë bukur e kombinuar me një këmishë shumëngjyrëshe teksa kishte pozuar e buzëqeshur.

Theksojmë se, çifti që nga martesa e tyre nuk janë bërë ende prindër dhe nuk kanë treguar për ndonjë plan që familja e tyre të bëhet me anëtar të rinj.