Fifi të premten publikon këngën e re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Ajo në një postim në rrjete sociale për fansat theksoi se ky projekt do të lansohet këtë të premte (29 shtator).

“Trëndafil blu, publikohet këtë të premte”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo vjen pas lajmit se do të jetë pjesë e spektaklit të famshëm, “Dancing With the Stars”.

Fifi këtë vit vlen të ceket se ka qenë mjaft aktive me projekte muzikor, gjersa solli tri bashkëpunime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

 

“Pare” në bashkëpunim me Donjeta Morinën, “Unaza e Dashnisë” me Bes Kallakun dhe “Lali” me Young Zerkën.

Megjithatë, 29 vjeçarja ka qenë më pak aktive me koncerte, teksa akuzua organizatorët e klubeve që nuk e kishin ftuar për të performuar.