Elgiti dhe Klea i bëjnë kujtimin më të bukur djalit në ditëlindjen e tretë

Djali i çifti Elgit Doda dhe Klea Huta, Krid sot feston ditëlindjen e tretë.

Një datë që ka për ti mbetur kujtim vogëlushit për jetë, pasi dyshja do të kurorëzojnë dashurin e tyre po sot.

Kujtojmë se, vitin e kaluar kur Krid mbushi dy vjeç, këngëtari i propozoj martesë moderatores, shkruan ”Kosovarja”.

Klea ka postuar pamje nga festa e magjishme e Krid teksa ka bërë urimin e veçantë./Kosovarja/