Edhe një rast pozitiv me COVID-19 tek Interi

Pas rezultimeve të disa futbollsitëve dhe stafit, tani frika më e madhe se virusi është shpërndarë mund të quhet reale, shkruan lajmi.net.

Sipas “Tuttomercatoweb.com”, në testimin e sotshëm ka rezultuar edhe një rast pozitiv.

Fjala bëhet për një anëtar të stafit të “Nerazzurrëve” dhe jo për lojtarët.

Tani, lojtarët italianë tek Interi mund të nisen për të përfaqësuar Italinë në nivelin Kombëtar.

Tani, Conte mund të fillojë stërvitjet me skuadrën.