Edhe nje aksident ne rrugen e kobshme “11 Nentori” Kumanove (VIDEO)

Jane tre aksidente qe kane ndodhur gjatë pesë ditëve te fundit, në njërën nder rruget me te frekuentuara “11 Nëntori” ne Kumanove, njofton portali “Kumanova Sot”.

Kjo rruge e cila shpie per ne fshatrat e Likoves e cila sikur eshte shnderruar ne rruge te kobshme ku ndodhin te tilla fatkeqesi.

Dite me pare nga goditja e nje kamioni, jete nderroi nje biciklist nga fshati Llopat. Pardje poashtu ndodhi nje fatkeqesi tjeter trafiku me çrast u godit nje kembesor. Dhe sonte poashtu përplasje mes veturave, aksident te cilin mund ta shihni nepermjet videos te cilen e regjistroi./KumanovaSot

VIDEO LINKU