E veshur në stilin kauboj, Arbenita Ismajli shfaqet provokuese teksa mban të pasmet me duar

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet shqiptare më seksi.

Ajo merr vëmendje me secilin postim të saj, shkruan lajmi.net.

Edhe pse është një nënë, ajo mahnit me linjat e saj trupore të cilat janë për t’u pasur zili.

Së fundi modelja ka postuar disa imazhe e veshur në stilin kauboj, teksa është shfaqur provokuese.

Modelja në njërën nga fotot shihet duke i mbajtur të pasmet e saj me duar.

Imazhet e saj janë pëlqyer dhe komentuar shumë nga ndjekësit e saj.