Milot Rashica publikon portretin e bukur familjar, falenderon të gjithë për urimet e ditëlindjes

Ditën e sotme, futbollisti kosovar, Milot Rashica, ka festuar ditëlindjen.

Ai ka pranuar urime të panumërta nga miq dhe familjar të tij, shkruan lajmi.net.

E për këtë ai është edhe falenderues.

Futbollisti, ka publikuar disa imazhe bashkë me familjen e tij teksa ka falenderuar të gjithë ata që ndanë kohën për ta uruar.

“Familja është familje faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes ”, shkroi krahas imazhit.