E fundit/ Koronavirusi vret personin e parë në Shqipëri, humb jetën e moshuara në Durrës

DURRËS- Është shënuar viktima e parë nga koronavirusi në Shqipëri.

Ajo është e moshuara që rezultoi rasti i parë i infektuar në qytetin Durrësit. Ditën e sotme 73-vjeçarja ka shfaqur probleme të rënda shëndetësore dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Top Channel