Duda Balje zbulon se a preferon të brendshme seksi apo sportive

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje është një prej emrave të komentuar shkak i veshjes së saj dhe formave trupore që tregon, shkruan lajmi.net.

 

Ajo së fundi ishte e ftuar në emisionin “Robi plaket kur don” teksa gjatë pjesëmarrjes asaj iu bë një pyetje e sikletshme.

 

Roberti pyeti deputeten se çfarë të brendshme preferon të mbajë veshur ajo gjatë ditës dhe natës.

Duda Balje u përgjigj se gjatë ditës ajo preferon të brendshme sportive ndërsa gjatë natës më ndryshe./Lajmi.net/