“Do të martohesha me veten”, Kejvina Kthella pozon me bluzën e hapur tek gjoksi

Modelja e njohur shqiptare vazhdon të jetë mjaft aktive me postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në Instagram, ku ndan herë pas here foto apo video nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo postoi një fotografi ku u shfaq mjaft atraktive teksa joshi me pamjen e jashtme.

Ajo shihet me veshjen ngjyrë të zezë dhe bluzën me print e cila i zbulon pjesët tërheqëse të trupit.

 

Kejvina morri komente pozitive dhe pëlqime të shumta menjëherë pas publikimit të fotografive provokuese.