Xhesika Berberi vjen me fotografinë ku shihet duke shijuar natyrën

Xhesika Beberi njihet si një nga modelet shqiptare me një bukuri mahnitëse e cila jeton dhe vepron në SHBA, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku jo rrallë herë publikon imazhe me të cilat vë në fokus linjat trupore.

Ajo u shfaq e tillë edhe në imazhin e fundit të postuar në llogarinë e Instagramit ku postoi një foto e shtrirë në një pemë.

” E dua natyrën”, tha ajo teksa shihej mjaft e relaksuar duke shijuar motin e ngrohtë.

 

Menjëherë pas publikimit ajo pranoi shumë komente pozitive për paraqitjen e saj të bukur.