Detaje nga dueti i Albina Kelmendit me Labinot Tahirin

Albina Kelmendi ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”.

Këngëtarja foli për jetën private dhe atë profesionale, ndërsa ka zbuluar detajet rreth këngëve të reja.

Albina bëri të ditur që po punon rreth një balade të re, po ashtu tregoi detaje shtesë për duetin e paralajmëruar me këngëtarin Labinot Tahiri.

Meqë tenton që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve, ajo kishte një përgjigje kur u pyet për statusin aktual.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Albina Kelmendit, ku mund të mësoni se çfarë tha ajo.