Dafina lanson klipin e këngës “Karma”

Para pak kohësh Dafina kishte paralajmëruar se po sillte albumin të re për publikun, shkruan lajmi.net.

Kënga më e re nga Dafina titullohet “Karma” e cila filloi të dëgjohej menjëherë pas lansimit në Spotify.

 

Këngëtarja disa minuta më parë ka publikuar edhe klipin muzikor të cilin ia bashkangjiti projektit muzikor.

Me producent Dafina Zeqiri, miks dhe masterin nga Deard Sylejmani ndërsa beatin e punoi Ertug, këngën mund ta dëgjoni duke klikuar link-un më poshtë./Lajmi.net/