Fetel: E dinim që Mercedesi do të lintë një xhiro pas

Vijon momenti aspak i mirë i Ferrarit, që në garën e fundit në Hungari ishte shumë i avashtë në pistë. Aq sa Fetel e...

Borusia fiton Belingamin në garën me Man. Junajtedin

Borusia Dortmundi është fitues në duelin me Mançester Junajtedin për firmën e Xhud Belingamit nga Birmingam Siti, ndërsa transferin është konfirmuar në mediat sociale...

Milot Rashica do të vesh fanellën e Lajpcigut

Milot Rashica dhe Lajpcigu thuhet të kenë mbyllur marrëveshjen. Nikolo Shira, ekspert i merkatos italiane, raporton të jetë arritur marrëveshja mes Milot Rashicës dhe...

Havertz, gjithnjë e më afër skuadrës së Çellsit

Ylli gjerman, Kai Havertz, është lojtari që po gëzon vëmendje të madhe para merkatos së verës, me skuadrën e Çellsin, që lidhet më së...

Roma – Inter: Formacionet e mundshme

Skuadra e Paulo Fonseca do të luftojë me të gjitha forcat për të marrë tri pikët në terrenin e saj, kundër skuadrës së Inter,...

Benfica shënjestron Cavanin

Ylli uruguaian, Edinson Cavani, aktualisht pa skuadër, ka zgjuar interesimin e skuadrës së Benfica. Sipas raportimeve të ‘Record’, Benfica duan të nënshkruajnë me lojtarin sapo...

Lautaro do të anashkalojë Man City që të plotësojë ëndrrën për të kaluar te...

Ylli argjentinas, Lautaro Martinez, i cili aktualisht aktivizohet me Inter, është lojtari që po gëzon vëmendje të madhe para merkatos. Lojtari lidhet me një kalim...

E thotë edhe vet Hazard: Ky është sezoni më i dobët në karrierën time

Ylli belg nënshkroi me Real Madrid gjatë verës së kaluar, por gjërat në Madrid nuk ecën si më së miri për të. Sezoni u pengua...

Solskjaer e këndell Martialin, askush në Premierligë si sulmuesi francez

Martial është rikthyer të jetë ai i vjetri. Madje, edhe më i mirë, pasi po shijon sezonin më të mirë te ‘Djajtë e...

“Nuk e ruajta as rekordin e Schumacherit, dështova te Ferrari”

Sebastian Vettel, vetëm pak muaj para ndarjes me Ferrarin, e pranon se përvoja e tij te “Kokëkuqja” ishte e dështuar, por nuk ndien keqardhje,...

Opinione