Sherr në tunel, Messi ironizon: Tani ikni

Ambienti i nxehtë dhe rivaliteti që ka qenë prezent në ndeshjet e fundit mes Barcelonës dhe Sevillës, përjetoi një tjetër episod pas gjysmëfinales së...

Benzema: Unë kurrë nuk i tregoj dobësitë e mia

Një një intervistë për magazinën ICON, ylli i Real Madrid ka treguar se edhe ai është një qenie njerëzore, transmeton lajmi.net. “Nuk është e vërtetë...

Forma negative e Ozilit po vazhdon, lojtari pëson një lëndim të rëndë

Ozil është lënduar në ndeshjen e fundit të Fenerbahces ndaj Antalyasport, ku është dashur të largohet nga fusha me ndihmën e stafit mjekësor, përcjell...

Pas 129 vitesh, Liverpool theu rekordin e padëshiruar pas humbjes ndaj Chelsea

Vetë faktin që Liverpool ka humbur katër ndeshje të njëpasnjëshme në Anfield këtë sezon për herë të parë në historinë e tyre 129 vjeçare,...

3 rekorde të mëdha që Messi mund të vendosë deri në fund të sezonit...

Njëri nga rekordet që argjentinasi mund të thyej për Barcelonën është të bëjë më së shumti paraqitje për klubin, shkruan lajmi.net. Për momentin, Messi është...

Neymar po stërvitet, paralajmëron rikthimin në fushë

Së fundmi është raportuar se braziliani është parë në seancat stërvitore të Paris Saint-Germain, transmeton lajmi.net. Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij...

16 vjeçari nga Sllatina e vazhdon karierën e futbollit në Turqi

Futbollisti shqiptar nga fshati Sllatinë, Azis Jamini 16 vjeç, dje ka nënshkruar kontratë me klubin e Turqisë Adana Demirspor. Adana Demirspor është skuadër që garon...

Juventus po planifikon marrëveshje shkëmbimi për lojtarin e Arsenalit

Bellerin ka bërë mbi 225 paraqitje gjatë tetë viteve të fundit me Gunners, por ai ka qenë i lidhur me një largim nga klubi...

Klopp dhe Mourinho në garë për yllin e Real Madrid

Spurs mund të provojë të nënshkruajë qendërmbrojtësin brazilian në një huazim me opsionin për ta blerë më vonë përfundimisht, sipas Todo Fichajes, përcjell lajmi.net. Miliato...

Rekordi negativ i Theo Hernandez me Milanin këtë sezon

Milani është në vendin e dytë në Serie A me 53 pikë të grumbulluara, tri më pak sesa lideri aktual, Interi, shkruan lajmi.net. Në anën...

Opinione