Fansat e bëjnë edhe këtë gjë për Gashin

Gashi, është reperi shqiptar me famë botërore, i cili po numëron suksese të njëpasnjëshme në karrierë, shkruan lajmi.net. Reperi, së fundi ka publikuar një fotografi...

Në këtë gjendje vjen sot Afërdita

Afërdita Demaku është emri që nuk ka ditë që nuk sillet vërdallë mediave rozë. Emër i dëshmuar, e zë shumë i adhuruar dhe i dëgjuar...

Loredana Zefi mezi njihet në këtë fotografi

Loredana Zefi duket krejtësisht ndryshe në imazhin e fundit. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, qëndon aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo...

Bebe Rexha jep një tjetër lajm të mirë për shqiptarët

Pas vizitës në Shqipëri, Bebe Rexha ka dhënë lajmin e mirë. Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi...

Gigi Hadid pozon pa reçipeta

Modelja ka pozuar pa reçipeta dhe foton e ka publikuar në rrjet. Modelja e njohur amerikane, Gigi Hadid, nuk e ka problem të pozoi edhe...

U fotografua me një femër tjetër, këngëtari i kërkon falje publike bashkëshortes

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans. Ata ishin kapur për dore dhe sjellja...

Në foton familjare të Obamës, të gjithë sytë tek vajza Sasha

Familja e presidentit të 44 të SHBA-së kanë marrë shumë vëmendje në rrjetet sociale me fotografinë më të fundit që kanë postuar. Ish-Presidenti amerikan Barack...

Sot njëra nga vajzat më të hijshme të ekranit, a e njihni këtë vogëlushe?

Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur. Vogëlushja që shikoni në fotografi është...

Rina Balaj në lidhje dashurie me reperin Sin Boy?

Pas një pauze të shkurtër, Rina Balaj si duket u rikthye me risi edhe në jetën private. Reperja nga Istogu, Rina Balaj, për një kohë...

Argjentina Ramosaj e uron bashkëshortin për ditëlindje me një foto të veçantë

Argjentina Ramosaj e ka uruar bashkëshortin e saj edhe publikisht. Sot është një ditë e veçantë për Argjentina Ramosajn, shkruan lajmi.net. Kjo për faktin se bashkëshorti...

Opinione