Kastro Zizo nuk arriti të shkojë në finalen e “Festivalit të Këngës”, tregon se...

Kastro Zizo garoi në edicionin e 58-të të “Festivalit të Këngës” në Radio Televizionin Shqiptar. Ai u paraqit me këngën “Asaj”, ndërsa pranoi komente pozitive...

Elita dhe Gjiko morën pjesë në premierën e “Fallco”, ky është mendimi i tyre...

Të premten e kaluar u dha premiera e filmit “Fallco” në Prishtinë. Të pranishëm në këtë premierë ishin shumë emra të njohur, të cilët kishin...

“Artist nuk bëhesh nga një çmim”, Stresi ka diçka për të thënë pasi mbeti...

Stresi garoi në edicionin e 58-të të “Festivalit të Këngës” me një duet me Eli Farën. Por, fatkeqësisht dy artistët nuk arritën të hyjnë në...

Kida mbush 22 vjet, realizon foto joshëse për ditëlindje

Një nga emrat më të dashur të estradës, Kida, me këtë datë feston ditëlindjen. Këngëtarja sot mbushi plot 22 vjet jetë dhe ani pse e...

Gold AG mesazh Ramës pas takimit me Vuçiqin: Mos mendo se biri shkinës t’do...

Në kuadër të takimit për mini-shengenin ballkanik, dje Edi Rama priti në Tiranë, kryeministri serb, Aleksandar Vuçiq dhe ai maqedon, Zoran Zaev. Kosova e ka...

Tayna e dashuruar në Italinë, sjell fotografi atraktive nga atje

Tayna po vazhdon turneun e koncerteve, e për atë të radhës udhëtoi në Itali. Por, para koncertit, ajo gjeti kohë që të vizitojë Romën dhe...

Rita gati për 2020-ën, numëron sukseset e këtij viti

Rita Ora po e përmbyll vitin 2019 në pushime me familjen, teksa po relaksohen së bashku. Me anë të disa fotografive që i ndau me...

Duan e fotografuan me këmbën lart, shikojeni çfarë i shkruan Ledri

Dua Lipa është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila është aktualisht ndër emrat më të suksesshëm të industrisë së muzikës. Së fundi, këngëtarja publikoi...

Roberti vazhdon ta përkrahë Norën edhe pas ndarjes

Nora Istrefi gjatë ditës së sotme ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Anna” në duet me Gjikon, shkruan lajmi.net. Dy artistëve këtë këngë...

Gëzimja ndan këtë moment me vjehrrën dhe kunatën

Gëzimja me veprimet e saj të njëpasnjëshme po dëshmon edhe më shumë se sa e përkushtuar është në familjen e burrit. Ajo duke pas parasysh...

Opinione