Kida e lumtur me njerëzit që e rrethojnë, falënderon të gjithë për urimet e...

Kida sot feston ditëlindjen, këngëtarja simpatike e estradës ka mbushur 22 vite jetë, dhe këtë ditë të veçantë ia kanë zbukuruar edhe më shumë...

Pasi fitoi Albini, a do ta mbajë premtimin Unikkatili për koncert?

Reperi i njohur shqiptar që jeton në SHBA, Viktor Palokaj, i njohur si “Unikkatil”, duket se premtimin e dhënë kohë më parë, nuk e...

Duda paralajmëron një ‘Disstrack’

Duda me një postim të bërë minuta më parë bëri të ditur se fansat e tij nuk do presin edhe shumë deri sa të...

Capital T vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

Capital T sapo njoftoi fansat e tij dhe gjithë publikun se gjatë orës 00:00 do të publikojë këngën e re për të cilën ka...

Kur burri i Adelina Ismailit bëhet nervoz

Ajo është këngëtarja e pakrahasueshme e muzikës shqipe, ikona e muzikës moderne që sa herë shfaqet merr gjithë vëmendjen. Asnjëherë nuk i kanë munguar epitetet,...

Në prag të festave, Rina pozon krah të dashurit

Rina Balaj ka pak kohë që ka konfirmuar lidhjen me reperin Sin Boy, me të cilin tashmë shihet bashkë pothuajse kudo. Së fundi, çifti janë...

Çka i mësoj ‘Kurani’ Naser Rafunes?

Naser Rafuna është aktori i mirënjohur kosovar, që depërtoj në botën e aktrimit përmes serialit “3 gjermant e trash”, e më pas u pa...

Adelina Tahiri publikon foto romantike me burrin

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri komentohet shumë që nga momenti kur është martuar. Ajo njihet për një jetë luksozë, e cila ka mundësi të ia...

Era Istrefi impresionon me imazhet e fundit

Këngëtarja e fmshme, Era Istrefi është ndër femrat më të suksesshme shqiptare. Era ka sjellë projekte të shumta muzikore, të cilat janë pritur mirë nga...

Andrra e Sinanit vesh vello edhe njëherë

Është e dalluar për bukurinë natyrale që ka po ashtu edhe stilin në fizikun e saj. Andrra Destani e njohur si gruaja e këngëtarit Sinan...

Opinione