Engji mbulohet me të zeza

Vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit po ndjekë me kujdes hapat e nënës, duke arritur një sukses të mirë në tregun muzikor.Engjëllusha Salihu për pak...

I dashuri misterioz i Lorit

Loreta Kaçka, e njohur nga publiku i gjerë si Lori, erdhi nga Shqipëria në Kosovë për tu bërë pjesë e pa ndashme e një...

Diçka e re po vjen nga Fero

Derisa po shijon suksesin e këngës së fundit, Fero paralajmëron edhe një projekt të ri, shkruan lajmi.net.Reperi ka pubikuar në llogarinë e tij në...

Statistikat e “Spotify”, ja sa u dëgjua Rita Ora

Platforma e njohur muzikore “Spotify” ka publikuar statistikat vjetore të artistëve, shkruan lajmi.net.Rita Ora gjatë këtij viti është dëgjuar mbi 1 miliard herë nga...

Kështu dukeshin dikur, Meda dhëndërr e Lulja nuse

Lidhën kurorën e dashurisë në vitin 2008, e sot kjo dashuri ka lëshuar trëndafila duke lulëzuar.Çifti famshëm i estradës Meda dhe Lulja u martuan...

Kë po e bojkoton Adelina Ismaili?

Në vitet 90-të, në Kosovë lindi një yll i madh, një këngëtare që shkëlqej në çdo skenë, e madje që u konsiderua si revulucuon...

Rina Balaj konfirmon lidhjen me reperin e njohur

Rina Balaj ka konfirmuar se është në lidhje me reperin Sin Boy, me të cilin edhe ka bashkëpunuar për këngën ‘Gigi’.Rina dhe Sin Boy...

Ariana e tepron me veshjen, kaq shkurt se keni parë

Blogerja e famshme dhe bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu po lë mbrapa me stil shumë femra të estradës.Ariana në vazhdimësi po sjellë risi duke...

Dua Lipa publikon imazhet më të ëmbla nga fëmijëria

Dua Lipa ka kujtuar ditët e fëmijërisë, përmes disa fotografive që i publikoi në Instagram, shkruan lajmi.net.Këngëtarja, në këto imazhe shfaqet me buzëkuq në...

Ky person shkoi për t’i uruar fat Arditit për natën e dytë të “Kënga...

Po mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”, ku do të performojnë pjesa e dytë e artistëve që garojnë këtë vit në...

Opinione