Sinan Vllasaliu bëhet me biznes të ri në Amerikë

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu e ka hapur edhe një tjetër biznes të ri në Amerikë. Ka kohë që ai përveç se me muzikë...

I kishin fshirë të gjitha fotot bashkë, Arbenita pozon sërish në krahët e Feros

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar foto së bashku me Feron. Dyshja njëherë i kishin fshirë të gjitha imazhet...

Mihrije Braha publikon me videoklip këngën “Kollaj”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mihrije Braha është rikthyer me një projekt të ri muzikor. “Kollaj” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videojlip...

Mozzik sonte publikon këngën e re në gjuhën gjermane, ka një befasi për fansat

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, sonte në orën 00:00 do ta publikojë këngën e tij më të re. Projekti muzikor i tij vjen në gjuhën...

Pasi u kap me hashash, Oriola Marashi nuk pin më mall bën palestër

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ditë më parë përfundoi  në duart e drejtësisë shqiptare, pasi u kap me lëndë narkotike. “BalkanWeb” siguroi njoftimin e policisë, ku konfirmohet dhe sqarohet...

Almeda Abazi feston ditëlindjen, Tolgahan i bën urimin më të veçantë

Ditën e sotme ish-missi shqiptar Almeda Abazi feston 28-vjetorin e saj të lindjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe të afërmit në...

Ja pse video-t porn*grafike ndodheshin në Instagramin e Klea Hutës

Në një kohë që rrjetet sociale janë bërë gjithnjë e më të hakerueshme, duket se pre së fundi ka rënë moderatorja Klea Huta. Në profilin...

Rrëfehet moderatorja e njohur: Ai më tradhtoi, por e kam falur nga dashuria

Moderatorja rrëfen se si e fali tradhtinë. Moderatorja e njohur Fjodora Fjora ka dhënë së fundmi një intervistë për “Glamour Zone” ku si rrallëherë ka...

VIDEO/ Morena Taraku reklamon të pasmet dhe ka një mesazh për meshkujt :B*tha ime...

Morena Taraku është një nga vajzat më të komentuara të ‘showbiz-it’ shqiptar për shkak të jetës luksoze që ajo ka treguar se bën edhe...

Modelja britanike kërkon partner për “Shën Valentin”

Modelja e famshme duket se është në kërkim të një partneri. Modelja britanike, Demi Rose, nëpërmjet një postimi në Instagram ka lënë të kuptohet se...

Opinione