Teuta Selimi ndryshon pamjen në mënyrë drastike

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Teuta Selimi, duket ndryshe në foton e re të publikuar në Instagram. Ajo ka vendosur ta bëjë një ndryshim në dukje...

“E bëre legjendë Sanremon, sikur shkove në Mars”, Alketa i reagon komentuesit

Alketa Vejsiu mori pjesë në edicionin e sivjetmë të “Sanremos” si bashkëprezantuese. Ajo prezantoi në natën e tretë të festivalit krah Amadeusit, duke e bërë...

Pas publikimit të audio incizimit, reagon për herë të parë Morena Taraku

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes shkak i publikimit të një audio incizimi ku thuhet se i...

Granit Xhaka shfaqet më i lumtur se kurrë pranë vajzës së tij Ayana

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita, po e shijojnë në maksimum epitetin e të bërit prindër. Ata me ndjekësit po ndajnë fotografi...

Labinot Tahiri zbulon datën e publikimit të këngës “Amanet mos më harro”

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, nëpërmjet një postimi në Instagram ka zbuluar se kur do të publikohet kënga e tij më e re. “Amanet...

Policia arrestoi modelen e njohur shqiptare, kjo është arsyeja (Foto)

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, ka përfunduar në duart e drejtësisë shqiptare, pasi është kapur me lëndë narkotike. Lajmi për ndalimin e modeles nga policia bëri...

Publiku i adhuron, ja kush janë 7 aktorët turq me origjinë shqiptare

Aktorët turq me rolet e tyre në telenovela kanë arritur një sukses të madh jo vetëm në Turqi, por edhe në botë. Ata kanë...

Arjola Shehu tregon si e hoqën papritur nga puna në televizion

Arjola Shehu sot prezanton emisionin "Ditë e re" në "Ora News", por dikur moderatoren bukuroshe e kemi parë edhe në emisionin "Kush vjen për...

FOTO/ Bora Zemani ndryshon sërish ‘look’

Moderatorja bukuroshe Bora Zemani është një figurë mjaft e dashur për publikun. Së fundmi ajo ka nxjerrë në treg dhe linjën e saj të...

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare humb babanë pak orë para koncertit

Artjola Toska ishte një nga këngëtaret e përzgjedhura nga Bashkia e Tiranës për të performuar në sheshin ‘Nënë Tereza’ me rastin e 100 vjetorit...

Opinione