Dafina Zeqiri shfaq nga afër trupin, kujton ditët në Maldive

Dafina Zeqiri është përmalluar për pushimet në Maldive. Pas një vere të ngarkuar, Dafina Zeqiri kishte zgjedhur ishujt Maldive për të pushuar, shkruan lajmi.net. Këngëtarja nëpërmjet...

Diplo ylli tjetër botëror që performonë në “Sunny Hill Festival 2022”

Pak muaj na ndajnë nga festivali "Sunny Hill". Shumë yje botëror do të performojnë në festivalin që mbahet në Prishtinë, shkruan lajmi.net. Pas reperëve të famshëm,...

Skandali i radhës, “Polat” rrezikon të dënohet me 12 vite burg

Aktori i njohur turk Necati Sasmaz, njihet nga të gjithë shqiptarët me rolin e “Polatit” në serialin “Lugina e Ujqërve”. Ai fitoi zemrat e...

Këto janë disa nga dhuratat që Kim i ka pranuar me rastin e ditëlindjes

Ylli televiziv, Kim Kardashian para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 40-të, shkruan lajmi.net. Me këtë rast familja i kishte organizuar ndejë surprizë, të...

Mbesa 29 vjeçare e Princeshës Diana fejohet me një 60 vjeçar

Diana Kitty Spencer ka vendosur të fejohet me një burrë shumë më të vjetër në moshë. Mbesa e Princeshës Diana Kitty Spencer ka vendosur të...

Publikohet një video e Luizit 13 vjeç teksa i këndoi “Aeroplanit”

Fenomeni i momentit në shqiptari, është Luiz Ejlli. Banori i “Big Brother VIP Albania”, nuk ishte shumë i njohur për shumicën por për momentin, nuk...

Shkurte Gashi me stil dhe pamje të re që nuk e keni parë ndonjoherë...

Shkurte Gashi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Është zëri i saj shumë i vëçantë dhe karakteristik ai që...

Mozzik po i del në mbrojtje Getinjos, ja postimi i tij

Getinjo dje ishte në qendër të vëmendjes me deklaratat e forta që tha Vivien për të. Getinjo deklaroi se këto fjalë janë të vërteta edhe...

Adriana Matoshi shkruan për dashurinë, Fjolla Morina i komenton e zhgënjyer: Edhe unë kam...

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, ka bërë së fundmi një status mjaft dashamirës në rrjetet sociale. “Dashura e shpëton botën”, ka...

Samanta Karavella publikon këngën e re “Mama”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “Mama” mban titullin kënga e re, e cila është e...