Pas suksesit të këngës së fundit, Mozzik: Më shumë hite se sa vjet

Reperi Mozzik po sjell hite të njëpasnjëshme, shkruan lajmi.net. Pas suksesit të këngës “Dhelpër Dinake” e cila tani ka arritur 12 milionë klikime në Youtube,...

Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram

Cristiano Ronaldo padyshim se është emër shumë i dashur dhe ndiqet nga një numër tejet i madh i njerëzve në Instagram, shkruan lajmi.net. Vetë ai...

Habit Soni Malaj: Sikur të isha zog ç’do u lëshoja disa njerëzve

Këngëtarja e njohur Soni Malaj mund të themi se provoi vërtet “shije tradhtie” nga kolegët në garën e festivalit “Kënga Magjike”, që shpalli fituese...

Festë madhështore për ditëlindjën e parë të Hanës

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës këtë muaj mbush, 1 vit jetë, shkruan lajmi.net. Me rastin e ditëlindjes, asaj i është organizuar festë madhështore dhe këtë...

Vildane Zeneli zbulon si qendron e vërteta me menaxherin e njohur: ‘E kam patur...

Modelja e famshme në Shqiptari dhe në Amerikë, Vildane Zeneli ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Shiko Kush LUAN” me Luana...

Në muajt e parë të shtatzënisë, do të befasoheni si po duket Yllka

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë. Ajo ka luajtur vazhdimisht me...

Kjo femër e quan Labin “mjaltë”, a do xhelozoj Qëndresa?

Labinot Gashi-Labi, tashmë është fytyrë e njohur dhe mjaftë i popullarizuar. Ai ka arritur sukses në karrierën e tij si prezantues duke u afruar shumë...

A e keni dëgjuar Edonën sa bukur e këndon këngën “Hajredin Pasha”

Në listën e femrave që nuk i janë nënshtruar operacioneve plastike, e të cilat mund ti numërojmë në gishta është edhe Edona Llalloshi. Këngëtarja prishtinase...

Kjo është nusja e Mc Kreshës

Reperi MC Kresha sot i jep fund beqarisë. Ai do të martohet me Erzina Shehun, vajzën të cilës Prive.al ia zbuloi identitetin për herë të...

Era Istrefi shfaqet plot shkëlqim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka pasur një vit mjaft të suksesshëm në muzikë. Ajo ka sjellë projekte të shumta muzikore, të cilat janë...

Opinione