“Kam thyer rekorde në gjermanisht, pa e njohur mirë gjuhën”, Mozzik jep lajmin e...

Mozzik, është njëri prej emrave më të njohur të estradës, fama e të cilit ka kaluar kufijtë, shkruan lajmi.net. Reperi, së fundi përmes një postimi...

Jonida Maliqi do ta bëjë hapjen e natës së parë të “Festivalit të Këngës”

Fituesja e edicionit të kaluar të këtij festivali, Jonida Maliqi, do ta bëjë hapjen e festivalit, shkruan lajmi.net. Këtë vit gara mes artistëve është e...

Pamje nga xhirimet e edicionit festiv të ‘Kafeneja Jonë’

‘Kafeneja Jonë’ po rikthehet në ekranin e televizionit T7 me një edicion special për festat e fundvitit. Seriali shumë i dashur dhe i shikuar nga...

Katër ngjyrat e flokëve që do të jenë trend për vitin 2020

Mënyra më e mirë për të filluar këtë ndryshime është tek flokët. Prandaj, ne kemi mbledhur 4 ngjyrat e flokëve që do të jenë...

Koincidencë e madhe, gjyshërit e Rita Orës dhe Dua Lipës bashkë në një foto

Kjo foto është realizuar në vitet e 50′, ku shihet gjyshi i Dua Lipës dhe ai i Rita Orës tek qëndrojnë ulur bashkë në...

Victoria Beckham zbulon ‘recetën’ për martesë të suksesshme

Dashuria e tyre ka qenë dashuri në shikim të parë. Sapo e ka parë, ka dëshiruar që me të ta kalojë gjithë jetën.Në vitin...

Lulja e Vjollca grimohen në mënyrë të njejtë

Edhe pse Lulja nuk është e angazhuar në skenën muzikore, ajo shpesh pozon pranë shoqes së saj Vjollcës, shkruan “Kosovarja”. Gjithmonë të rregulluara në mënyrë...

Argjentina Ramosaj po rikthehet me projekt të ri muzikor

Pas një pauze, këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj po rikthehet me këngë të re, shkruan lajmi.net. Ky projekt muzikor duket se do të jetë...

Victoria Beckham zbulon recetën për martesë të suksesshme

Victoria Beckham në një emision ka zbuluar sekretin e martesës pa grindje. Dashuria e tyre ka qenë dashuri në shikim të parë. Sapo e...

Kaq shumë është shëndoshur gruaja e Labit

Qëndresa tashmë është emër i njohur në mediat rozë. Ajo njihet si gruaja e moderatorit të njohur Labinot Gashit, shkruan “Kosovarja”. Qëndresa si gjithë fytyrat e...

Opinione