Big Mama humb një person të familjes

Kohëve të fundit këngëtarja e njohur Big Mama është përballur me situata të vështira, shkruan “Kosovarja”. Tre muaj pasi humbi babain, Big Mama ajo sot...

Moderatorja e njohur: Më vjen keq që do t’u them fëmijëve që babain e...

Ish-Miss Globe dhe moderatorja e njohur Sara Gjordeni ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora. Në bisedën e tyre, Sara...

Teuta Selimi mahnitëse nën rrezet e diellit të dimrit

Këngëtarja e mirënjohur Teuta Selimi e ka dëshmuar vetën si një artiste e zonja dhe e suksesshme. Publiku e ka admiruar gjithmonë për zërin e...

Bebe me një këmbë e pret Vitin e Ri, ka shumë projekte gati

Bebe Rexha e cilëson vitin 2020 si të saj Këngëtarja, e cila mbi supe ka një numër të madh të hiteve në tërë botën, ka...

‘Ishte historia e prindërve të mi’, Soni Malaj rrëfen për baladën që krijoi nga...

Në një mbrëmje kushtuar qytetit të bukur të Tropojës, s’mund të mungonte këngëtarja Soni Malaj. “Soiree”, mbrëmjen e kësaj të mërkure ia kishte kushtuar...

Ish-Miss Shqipëria ngre temperaturat me pozën e re

Ish- Miss Shqipëria ka realizuar foto ku shfaqet seksi. Ish- Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, po vazhdon me pozat e saj ku shfaqet provokative, shkruan lajmi.net. Në...

Dafina Zeqiri vazhdon me pozat e ‘nxehta’

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka disa ditë që ka qenë mjaft aktive me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale. Kjo për shkak të...

Mozzik me urim të veçantë për vajzën e tij

"Kur do rritesh dashtë zoti do i lexosh e kuptosh shumë gjëra" Vajza e artistëve të njohur Loredanës dhe Mozzik sot feston ditëlindjen e...

JLo, 50 vjeçarja në rozë që mahniti me format sot në Miami

Jennifer Lopez, (50) ka paraqitur format e saj tepër në formë para se të shkojë në palestër në Miami…kurse ajo po përflitet si njëra...

Kjo është vajza seksi e zjarrfikësit hero nga Vlora, Luan Kapajt

Ajo është modele, aktore dhe biznesmene. Është fjala për Nertila Kapaj, e cila në rrjetet sociale njihet si “vajza e 500 trëndafilave”, dhurata që...

Opinione