Morena Taraku sërish tërheqëse nga dhoma e gjumit, kësaj radhe me fustan nate

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, ndër to edhe...

Nga mashkull në femër! Linda Rei tregon sa lekë ka kushtuar operacioni për ndërrimin...

Linda Rei e ftuar në emisionon “Late Night Show”, në RTV Ora, ka folur për jetën e saj personale, me çfarë po merret pasi...

Kush ia bëri kaq të veçantë ditëlindjen Leartës?

Reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit sot po feston ditëlindjen. Pesëmbëdhjetë dhjetori i solli Leartës një vit më shumë, duke u bërë tashmë 26...

Publiku e befason Butrint Imerin

Butrint Imeri së fundmi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor me titull “M’ke rrejt”, shkruan lajmi.net. E vetëm pak orë pas...

Pas suksesit të këngës së fundit, Mozzik: Më shumë hite se sa vjet

Reperi Mozzik po sjell hite të njëpasnjëshme, shkruan lajmi.net. Pas suksesit të këngës “Dhelpër Dinake” e cila tani ka arritur 12 milionë klikime në Youtube,...

Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram

Cristiano Ronaldo padyshim se është emër shumë i dashur dhe ndiqet nga një numër tejet i madh i njerëzve në Instagram, shkruan lajmi.net. Vetë ai...

Habit Soni Malaj: Sikur të isha zog ç’do u lëshoja disa njerëzve

Këngëtarja e njohur Soni Malaj mund të themi se provoi vërtet “shije tradhtie” nga kolegët në garën e festivalit “Kënga Magjike”, që shpalli fituese...

Festë madhështore për ditëlindjën e parë të Hanës

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës këtë muaj mbush, 1 vit jetë, shkruan lajmi.net. Me rastin e ditëlindjes, asaj i është organizuar festë madhështore dhe këtë...

Vildane Zeneli zbulon si qendron e vërteta me menaxherin e njohur: ‘E kam patur...

Modelja e famshme në Shqiptari dhe në Amerikë, Vildane Zeneli ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Shiko Kush LUAN” me Luana...

Në muajt e parë të shtatzënisë, do të befasoheni si po duket Yllka

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë. Ajo ka luajtur vazhdimisht me...

Opinione