Çka fsheh tatuazhi në dorën e burrit të Ryva Kajtazit?

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Ryva Kajtazi, është e pranishme edhe në disa nga projektet festive të këtij fundviti, shkruan “Kosovarja”. Ryva, po sjell shumë...

E bën sërish, Pamela Anderson zhvishet tërësisht në pjesën e poshtme

Pamela Anderson ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Ajo kishte hequr të gjitha në pjesën...

Ghetto Geasy dhe Majk kanë një njoftim të rëndësishëm për albumin e ri

Dyshja e njohur e “BabaStars”, Getoar Selimi dhe Majk kanë bashkuar forcat për albumin e ri, shkruan lajmi.net. Përmes një postimi në Instagram, Geti bëri...

Xhensila Myrtezaj mahnit me bukurinë

Xhensila Myrtezaj është prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptarë. Ajo është një këngëtare me zë unik, stil të veçantë dhe bukuri mahnitëse. Në një...

Ariana Fejzullahu bëhet nuse me fustan të arit

Ariana Fejzullahu është femra më e përmendur në mediat rozë. Ajo gjithmonë komentohet për paraqitjet e veçanta, duke i kushtuar rëndësi të madhe pamjes fizike,...

Vedat Muriqi i lumtur pranë gruas dhe djalit

Vedat Muriqi ka publikuar portretin e bukur familjar. Vedat Muriqi po kalon kohë të mrekullueshme me më të dashurit e tij, larg fushës së blertë. Së...

E bija vozitë veturën, Safetja i bën fotografi

afete Mustafa tashmë është një emër i njohur për të gjithë. Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të mira në skenën e muzikës popullore,...

Ky fustan e rregullim po e bën të duket Vjollcën për mrekulli

Këngëtare e zëshme dhe shumë e angazhuar në çdo vend të botës. Vjollca Haxhiu po vazhdon të konsiderohet si këngëtarja më e dalluar dhe me...

Çfarë po bën Leonora Jakupi në QKUK?

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi sot është paraqitur nga Qendra Klinike Univeristare e Kosovës. Nuk dihet arsyeja kryesore e kësaj vizite në klinikë, veçse është...

A i mbeti hatri Arianës që e kopjoi Adelina Tahiri?

Artistët qofshin këngëtarë apo aktorë çdo herë e më shumë janë duke e dëshmuar se janë të fokusuar të duken secili më mirë se...