Ku është nisur me gjithë këtë grim Big Mama?

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Big Mama po vazhdon të rrëmbejë vëmendje. Dikur ishte shumë aktive në skenën muzikore, tani më shumë në atë të...

Genta dhe i dashuri turk ndajnë momente intime në ashensor

Këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismaili këto ditë po prekë ‘qiellin e shtatë’ nga lumturia. Ditë më parë këngëtarja bëri publike lidhjen e saj me...

Besa Kokëdhima tregon haptazi dëshirën për tu bërë nënë

Besa Kokëdhima ishte e ftuar këtë të mërkurë në natën e Krishtlindjes në “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të kënduar disa...

Rita Ora: Jam shumë e famshme për të dalë për kafe

Rita Ora ndjen se është shumë e famshme për të dalë për kafe. Ylli 29-vjeçar i pop-it ka zbuluar se do të dëshironte të shëtiste...

Alketa Vejsiu paralajmëron: Do publikoj prapaskenat e festivalit

Alketa Vejsiu ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes jo vetëm sepse për herë të parë e pamë si prezantuese të “Festivalit në...

Emily Ratajkowski ‘ngacmon’ imagjinatën, shfaqet me këmishë të pa mbërthyer

Emily Ratajkowski duket shumë joshëse në imazhet e fundit. Emily Ratajkowski është ndër modelet më të ndjekura në Instagram, dhe postimet që ajo bën marrin...

E ftuara e pyet ‘A ka mashkull që nuk tradhëton’, Bieta Sulo i jep...

Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin e saj “Ftesë në 5”. Bieta kishte të ftuar...

‘Tërbohet’ Tayna në koncert, ua kthen të pasmet publikut

Reperja e njohur, Tayna po korr një sukses të madh këto kohë, ku ka ‘pushtuar’ të gjithë club-et e kryeqytetit. Së fundmi, ajo ka qenë...

Rina Balaj e habitur me interesimin e publikut për këngën e re

Rina Balaj së shpejti pritet ta publikojë bashkëpunimin me Sin Boy. Rina Balaj dje kishte publikuar një video në Instastory ku kishte ndarë disa sekuenca...

Blero i acaruar me situatën kërkon nga politikanët të mendojnë për popullin

Blero ka disa fjalë për politikanët. Mos arritja e një marrëveshjeje mes LDK dhe Lëvizjes Vetëvendosje për krijimin e qeverisë ka acaruar qytetarët e Kosovës,...