Çiljeta publikon pamje gjatë xhirimit të klipit me Estton

Estto dhe Çiljeta po vijnë me bashkëpunim. Dy emrat e njohur të estradës, Estto dhe Çiljeta kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan...

Labi: Po presim muajt më të vështirë të jetës që nga paslufta

Pandemia COVID-19 ka paralizuar shumëçka në mbarë botën, duke shkaktuar në masë të madhe edhe rritje të papunësisë, shkruan lajmi.net. Këngëtari Labinot Tahiri, me anë...

Stresi me Kur’an në duar: Ndoshta nuk jam në rrugën që ti Zot dëshiron...

Stresi është një ndër emrat më të përfolur të estradës, si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private. Përmes rrjeteve sociale, reperi tregon për...

Kënga e re e Gentës, e para në këtë shtet

Genta Ismajli ka pak ditë që është rikthyer me një projekt të ri muzikor, titulli i të cilit është “Ça me bo”. Për këtë këngë,...

Dua Lipa: Për herë të parë kam puthur kur isha 17 vjeçe

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar në industrinë e muzikës aktualisht. Artistja, së fundi është përgjigjur...

Ronaldo publikon video nga ndeja private, shfaqet në momente romantike me Georginën

Futbollisti Cristiano Ronaldo ka publikuar një video nga një ndejë private që e kishte organizuar bashkë me partneren e tij, Georgina Rodriguez dhe miqtë...

Luana Vjollca feston ditëlindjen, kështu u befasua mbrëmë

Me këtë datë, moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca feston ditëlindjen dhe mbush plot 29 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Ajo pranoi një befasi të këndshme në...

Në pritje të ëmbël, Arbana tregon çfarë emri do ia vendos fëmijës

Arbana Osmani së fundi u përgjigj në pyetjet e ndjekësve, të cilët donin të dinin më shumë rreth saj. Një prej ndjekësve i shkruan “E...

Kur pritet të publikohet sezoni i fundit i “La Casa De Papel”?

Seriali tashmë ka thyer shumicën e rekordeve, duke mbajtur rekordin aktual të të qenurit titulli më i shikuar jo-anglez në Netflix. Edhe një herë, seriali...

Enca me të dashur homoseksual?

Këngëtarja Enca Haxhia së fundi iu përgjigj fansave në pyetjet që ia bënin në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo shkroi se kush dëshiron të jetë...

Opinione