Tuna shtatzënë për herë të dytë?

Tuna ka ngritur dyshimet se është në pritje të ëmbël. Muajt e fundit, Tuna Sejdiu ka qenë më e tërhequr na publiku, pasi nuk ishte...

Era Istrefi bën ndryshimin e madh në dukje

Era ndryshoi drastikisht pamjen. Era Istrefi është një prej artisteve, e cila shumë shpesh eksperimenton me dukjen, e kështu veproi edhe këtë herë. Me anë të...

S4MM ironizon me Feron për bashkëpunimin me Capital Bra

S4MM e thumboi Feron me disa postime. S4MM së fundi drejtoi thumba në drejtim të reperit Fero, ani pse nuk e përmendi fare emrin e...

Rihanna habit të gjithë me deklaratën për Chris Brown: Do ta dua përgjithmonë

Të gjithëve ju kujtohet ndarja e bujshme e Rihanna-s me Chris Brown. Ndarja e tyre erdhi pasi reperi i njohur ushtronte dhunë mbi këngëtaren...

Dhurata Dora e mahnitshme në reklamën për brendin botëror Puma

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, është bërë figura promovuese markës së njohur botërore të atleteve, “Puma”. Ajo ka realizuar disa fotografi me atletet e...

Dafina provokon duke ulur pantallonat në banjo

Dafina provokoi me një foto nga banjo. Dafina Zeqiri është aktive në rrjete sociale, me të cilat i mban të informuar ndjekësit për të rejat...

Lindsey i zbulon të gjitha në veshjen super të hapur

Lindsey Pelas lë gojëhapur me paraqitjen e fundit. Lindsey Pelas është një prej modeleve që njihet për format bombastike trupore, të cilat i ekspozon vazhdimisht,...

Modelja i heq gati të gjitha në plazh, provokon keq ndjekësit

Modelja e famshme i ka hequr gati të gjitha. Modelja, Dj, dhe aktorja e njohur, Konstantina Gianni, e ka realizuar një fotosesion të ri, shkruan...

Afërdita Dreshaj na prezanton me familjen e saj

Afërdita ka publikuar foto me motrën, vëllanë dhe nënën. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është treguar edhe njëherë e hapur me ndjekësit...

Aktori i famshëm turk befason sërish me stilin e ri të flokëve

Aktori i njohur turk i ka befasuar sërish fansat e tij. Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit, kohët e fundit ka luajtur shumë me stilin...

Opinione