Oriola dhe Erosi i japin fund lidhjes? Detaji që i futi të gjithë në...

Oriola Marashi dhe Eros Grezda u kthyen ne ciftin më të kkomentuar këtë vit pasi u zbulua se dyshja prej disa muajsh ishin në...

Eli Fara poston foton e 31 viteve më parë, Aurela Gaçe: Kushedi çfarë trazirash...

Këngëtarja Eli Fara ka ndarë në Instagram një foto të saj 31 vite më parë dhe duket si një ikonë e modës dhe bukurisë të...

Ritën e merr malli për pushime, ndan një imazh në rroba-banje

Rita është bërë nostalgjike për pushimet në bregdet. Rita Ora ashtu sikurse kolegët e saj është detyruar muajt e fundit të anulojë koncertet e planifikuara,...

“Muaji më i bukur i jetës sime”, Jonida emocionon me dedikimin për vajzën

Jonida i kushtoi fjalët më të ëmbla vajzës. Jonida Vokshi një muaj më parë u bë nënë, ajo solli në jetë një vajzë të cilën...

Fero akuzon se po e kopjojnë

Fero thotë se po ia vjedhin stilin. Fero vazhdon të mbetet ndër emrat më të komentuar të estradës sonë, si për këngë ashtu edhe për...

E veshur me të zeza pas humbjes së babait, kush është ‘gjigandi’ krah Rudina...

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj pak ditë më parë dha lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të të atit. Ajo nuk është...

Flori dhe Alban Skenderaj së shpejti me një bashkëpunim?

Flori Mumajesi dhe Alban Skenderaj janë dy emra mjaft të pëlqyer në muzikën shqiptare, të dy zotërojnë një talent të paparë. Këngëtarët ishin të ftuarit...

Prindërit e Rita Orës zgjedhin Ulqinin për pushime

Prindërit e Rita Orës, Vera dhe Besniku kanë zgjedhur Ulqinin si destinacionin ideal për pushimet e këtij viti. Krizat e koronavirusit nuk ka paraqitur problem...

Kush është ‘Flutura’ e Florit? Këngëtari shihet në momente intime me një femër në...

Në festën e organizuar për ditëlindjen e Arilena Arës në një resort në Shqipëri prezent ishin artistë dhe emra të njohur nga estrada shqiptare. Por...

“Nata më e bukur e jetës sime”, Arilena Ara befasohet nga miqtë me rastin...

Arilena Ara sot feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë festë i dashuri i saj dhe miqtë i kanë organizuar një festë madhështore këngëtares. Në...

Opinione