Morena dhe Stresi vazhdojnë t’i dalin në ndihmë familjeve të prekura nga tërmeti

Stresi dhe mikesha e saj Morena po vazhdojnë me rritëm të lartë t’iu dalin krah personave që ende po vuajnë pasojat e tërmetit. Tërmeti që...

​Kim Kardashian dedikim special për djalin

Djali i Kim Kardashian dhe Kanye West festoi 4-vjetorin e lindjes. Ylli i televizionit Kim Kardashian i ka bërë një urim special djalit duke publikuar...

Robert Berisha i lumtur pranë vajzës, duket sikur ta ketë botën në duar

Robert Berisha ka qenë mjaft i përmendur këto muajt e fundit. Robert Berisha ka gjetur emrin e tij mjaft shpesh në titujt e mediave rozë...

Këngëtaret te Burdushi për fat e para

Burgosja e Hysri Peqanit, i njohur edhe si Burdushi, ka trazuar disa emra të njohur, që e vizitonin shpesh në shtëpinë e tij, shkruan...

Engji mbulohet me të zeza

Vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit po ndjekë me kujdes hapat e nënës, duke arritur një sukses të mirë në tregun muzikor. Engjëllusha Salihu për pak...

I dashuri misterioz i Lorit

Loreta Kaçka, e njohur nga publiku i gjerë si Lori, erdhi nga Shqipëria në Kosovë për tu bërë pjesë e pa ndashme e një...

Diçka e re po vjen nga Fero

Derisa po shijon suksesin e këngës së fundit, Fero paralajmëron edhe një projekt të ri, shkruan lajmi.net. Reperi ka pubikuar në llogarinë e tij në...

Statistikat e “Spotify”, ja sa u dëgjua Rita Ora

Platforma e njohur muzikore “Spotify” ka publikuar statistikat vjetore të artistëve, shkruan lajmi.net. Rita Ora gjatë këtij viti është dëgjuar mbi 1 miliard herë nga...

Kështu dukeshin dikur, Meda dhëndërr e Lulja nuse

Lidhën kurorën e dashurisë në vitin 2008, e sot kjo dashuri ka lëshuar trëndafila duke lulëzuar. Çifti famshëm i estradës Meda dhe Lulja u martuan...

Kë po e bojkoton Adelina Ismaili?

Në vitet 90-të, në Kosovë lindi një yll i madh, një këngëtare që shkëlqej në çdo skenë, e madje që u konsiderua si revulucuon...

Opinione