Ora e Noizyt kushton sa një veturë super luksoze

Noizy ka shpenzuar shumë për një orë. Reperi shqiptar, Noizy, njihet si një prej emrave që shpenzon shumë, shkruan lajmi.net. Makinat janë të preferuarat e tij...

Poeti kritikon këngën e Elvanës: As në hale nuk këndohet

Poeti, skenaristi dhe regjisori Petrit Ruka ka kritikuar këngën ” Me tana” të këngëtares Elvana Gjata, e cila ishte pjesë e Festivalit të 58...

Dua Lipa krah të dashurit për Krishtlindje, ndan momente romantike

Dua Lipa shfaqet e lumtur krah të dashurit të saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme me rastin e Krishtlindjeve ka kaluar...

Rina Balaj dhe Sin Boy vijnë shumë shpejtë me këngën e re

Rina dhe Sin Boy shumë shpejtë e publikojnë këngën e re. Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy, do ta publikojnë së shpejti...

Rita Ora mahnit me pamjen nga festa e Krishtlindjeve

Rita Ora elegante dhe joshëse në festën me familje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka festuar mbrëmë së bashku me familjen e saj, shkruan...

Modelja e famshme tejet joshëse në videon me bikini

Demi Rose ka provokuar me një video ku shfaqet në bikini. Modelja e famshme, Demi Rose, është shfaqur sërish joshëse, shkruan lajmi.net. Ajo e ka publikuar...

Anduena, motra e Labit po vjen me këngë të re

Anduena Tahiri e ka paralajmëruar këngën e re. Motra e këngëtarit Labinot Tahiri ka po ashtu vesh për muzikë, shkruan lajmi.net. Atë e kemi parë duke...

Stresi dhe Fero shumë shpejtë me një bashkëpunim?

Stresin dhe Feron mund t’i shohim në bashkëpunim. Reperi Stresi është treguar i hapur me ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net. Ai nëpërmjet publikimit të mundësisë për...

Pas videos me Flori Mumajesin, Jonida ndahet nga i dashuri?

Së fundmi ka qarkulluar një video që ka habitur të gjithë. Pak më parë rrjeti u ndez nga video të cilës nuk i dihet saktësisht...

Marina Vjollca tregon marrëdhënien e saj me vjehrrën dhe paska një “hall”

Marina Vjollca ka folur për nënën e Getit. Marina Vjollca prej disa muajsh po drejton spektaklin “Klanifornia Show”, ku jo vetëm prezanton, por ndonjëherë bëhet...

Opinione