Adelina shtrihet dhe bën fotografi

Adelina po ashtu cilësohet si një femër me stilt ë veçantë, duke mos i munguar asnjëherë veshjet firmato. Edhe në fotografitë e fundit ajo pozon...

“E ke qejf në gojë dhe vesh”, plas sherr i ashpër mes Robert Berishës...

Biznesmeni i deklaruar si homoseksual Elton Ilirjani është përplasur në rrjetet sociale me Robert Berishën, të njohur si ish-bashkëshorti i Nora Istrefit. Vetë Ilirjani ka...

Afërdita me vajzën e saj si motra binjake

Këngëtarja e mirënjohur Afërdita Demaku solli një sërë projektesh të bukura këtë periudhë. Qoftë këngët me djalin e vjazën, apo edhe solo, u pëlqyen jashtëzakonisht...

Kështu do të duket ‘Pajtesa’ për Vitin e Ri

Fiona Gllavica është aktorja e njohur dhe shume e pelqyer nga publiku kosovarë. Ajo fitoi simpatinë e njërëzve me rolin e “Pajtesës” në serialin vendor...

Zaimina uron Krishtlindjet me një imazh pranë vajzës, sa shumë është rritur ajo

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, ka pozuar e lumtur krah vajzës së saj. Ajo ka zgjedhur të vishet njësoj me vogëlushen dhe dyshja janë...

Leonora Jakupi pozon plot stil pranë veturës së saj

Këngëtarja Leonora Jakupi, po publikon foto në rrjete sociale më shpesh se kurrë më parë. Para pak minutash e ka publikuar një foto në të...

Pas fitores në Festivalin e RTSH-së reagon sërish Arilena Ara, këto janë fjalët e...

Këngëtarja shqiptare, Arilena Ara, është shpallur fituese në Festivalin e RTSH-së, kështu duke marrë ‘biletën’ për përfaqësimin e Shqipërisë në Eurovizion. Pas fitores së saj...

A është kjo shtëpia e Remzie Osmanit?

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Remzie Osmani, vazhdon të jetë e komentuar në mediat rozë. Sukseset e saj në muzikë, jeta private janë në interes të...

Vitin e Ri këngëtari Ilaz Kosova e pret me hit të ri (Video)

Ilaz Kosova tani është bë i njohur dhe i dashur për publikun si në vendlindje, poashtu edhe në diasporë. Ai ka përmbushur premtimin që...

Genta Ismajli shpërblehet me çmim në Turqi

Artistja nga Kosova, Genta Ismajli, tash e një kohë është zhvendosur në Turqi dhe atje po zhvillon të gjitha aktivitetet e saj muzikore. Bukuroshja, e...

Opinione