Elvana tregon pak nga provat e saj për festivalin e RTSH

Elvana Gjata sivjet synon të merr vendin e parë në festivalin e këngës në RTSH me këngën “Me tana” dhe pak para se ajo...

Kjo është dashuria e parë e Blerim Destanit

Aktori Blerim Destani, i cili ka paralajmëruar edhe një rol me aktorin e famshëm Robert De Niro ka një dashuri të pakusht për nënën...

Dua Lipa pozon joshëse para pasqyrës

Dua Lipa duket tejet tërheqëse në foton e fundit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e ka publikuar një foto të re në Instagram,...

Oriola Marashi pozon e zhveshur

Oriola Marashi nuk i lë ndjekësit ta harrojnë. Modelja shqiptare ka pozuar sërish provokative, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për Oriola Marashin, ajo e cila nuk heziton...

Nga prapaskenat e fotosesionit të ri, Kylie veç me reçipeta para pasqyrës

Kylie Jenner duket shumë joshëse në imazhet e reja. Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet vetëm në...

Anjeza Shahini pozon e lumtur krah bashkëshortit dhe vajzës

Anjeza Shahini duket e lumtur krah familjes së saj. Këngëtarja shqiptare, Anjeza Shahini, është distancuar nga muzika dhe tani po merret më shumë me angazhimet...

Arbenita ofendon komentuesin që e kritikoi për pozat ku po tregon vithet

Arbenita Ismajli është “kapur” me komentuesin. Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, kohët e fundit ka publikuar fotografi të ndryshme provokative, shkruan lajmi.net. Në shumicën prej tyre ajo...

Buta vjen me një këngë për Edi Ramën plot me drogë e femra- ka...

 “Xhip të zi si Obama, rri me armë si Osama, Choperi këndon si Elvana, kitrat me pixhama, killa vjen nesër mbrama, krejt e bardhë...

Kush është Bonez, reperi gjerman me të cilin thuhet se Loredana është në lidhje

Njihuni me Bonez! Këto ditë po raportohet se Loredana Zefi është në lidhje dashurie me reperin gjerman Bonez, e krejt kjo pasi dyshja kishin publikuar...

S4MM jep detaje rreth këngës së re

S4MM ka paralajmëruar një këngë të re. S4MM është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore, që pritet t’i publikojë shumë shpejt, shkruan lajmi.net. Dikush nga...

Opinione