“Bukuria është kalimtare, me rëndësi çfarë njeriu je”, thotë Santiana!

Ish konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku ka reaguar karshi disa lajmeve “tendencioze”, që ajo thotë të jenë publikuar me qëllime anësore.

Ajo ka publikuar një video pa makijazh, derisa frustrimin e saj e ka shprehur përmes shkronjave, ku tha se “bukuria është kalimtare” e “zemra është ajo që të bën të bukur”.

“Unë në Big Brother kom qëndru pa make up shumicën e kohës, 24 orë publiku më ka pa qysh dokna, dhe nuk përdori filtera. Me rëndësi osht çka keni mbrenda e qfar njeri je, bukuria është kalimtare”, ka thënë ajo pos tjerash.