Bëhet viral reagimi i fanses së flaktë të Butrint Imerit

Butrint Imeri është njëri ndër këngëtarët më të suksesshëm shqiptar.

Ai së fundmi  mori pjesë në Alba-Festival, shkruan lajmi.net.

Nga disa pamje të cilat po qarkullojnë në rrjete sociale, shihet një fanse tejet e flaktë e këngëtarit.

Ajo kur pa artistin filloi të bërtiste më të madhe dhe shfaqej mjaft e emocionuar. Kjo pjesë është bërë mjaft virale në rrjete sociale ku po merr komente të shumta.