Arta Elezaj poston foto të linjave trupore në bikini të vogla

Arta Elezaj është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Aktorja dhe modelja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

 

Ajo së fundi u shfaq në bikini me ngjyrë të zezë i duke marrë poza provokuese për kamerën, ku shihej me syze dhe thuajse aspak grim në fytyrë.

 

Fotot e postuara nga Arta u pëlqyen dhe komentuan mjaft shumë nga ndjekësit, të cilët theksuan se pasuritë trupore të saja janë të pabesueshme