Dafina Zeqiri ndan pamje atraktive nga klipi i ri muzikor

Këngëtarja e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, është një prej emrave të estradës e cila shpesh tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Edhe së fundmi ajo ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj dhe kësaj radhe me pamjen joshëse dhe stilin e flokëve interesant.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku ka treguar dukjen e saj të fundit, e cila tërhoqi vëmendjen e fansave të saj.

 

Pas postimin ajo pranoi komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj, duke u komplimentuar si gjithmonë.