Arjola Demiri konkurrencë e konsideron vetëm veten

Arjola Demiri ishte mjaftë e komentuar gjatë kohës kur ishte pjesë e “Big Brother VIP”.

Kjo pasi ajo akuzohej se viktimizohej duke përdorur fëmijët e saj, shkruan lajmi.net.

Por kjo nuk është e gjitha pasi ajo vazhdon të komentohet pas përfundimit të këtij spektakli.

Ajo është aktive vazhdimisht me postimet e saj në ‘Instagram’.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe përballë pasqyrës dhe mbishkrimi mori vëmendje.

“Ky person në pasqyrë është e vetmja konkurrencë e jote”, ka shkruar Arjola.

Natyrisht në pasqyrë është vetë aktorja, e cila në këtë foto ka të veshur një palë tesha të mëndafshit ngjyrë të zezë dhe take të gjata ngjyrë rozë.

Ndryshe ajo është komentuar shumë për ndryshimin e saj në pamje.