Afrona Dika pozon atraktive në rrjete sociale: Ndjenjë e verës

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika, po i shijon ditët e nxehta të verës.

Tejet atraktive ajo ka pozuar së fundmi ndërsa me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto pranë të cilës nuk kanë munguar as komentet.

Për shkak të virusit Covid-19 ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë pasur pothuajse të pamundur të takoheshin.

Megjithatë dashurinë e kanë shprehur nga largësia madje edhe publikisht me publikimin e fotove me dedikim në Instagram.