“Të dua Shqipëri”, Bebe publikon imazhet nga vizita e saj dy ditore

Bebe Rexha ka publikuar foto nga vizita e saj e shkurtër në Shqipëri. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, më 2 dhjetor ka vizituar...

Mihrija e teston veten edhe si modele

Ka vite që kur Mihrije Braha i është bashkangjitur skenës muzikore. Me këngët dhe stilin e saj që nga ajo kohë ka rrëmbyer qindra e...

Si u rrëzua në skenë Adrian Gaxha?

Kur ishte i vogël këndonte dhe ndodhi që njëherë u rrëzua në skenë. Prindërit e tij, e besa edhe ai vet u print ë mendonin...

Enca Haxhia po sjell diçka të re, ka një pyetje për fansat

Enca Haxhia ka paralajmëruar diçka të re përmes fotografive të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. Këngëtarja e la të hapur mundësinë e realizimit të një...

Si e priti Ronela Hajati ndërrimin e stilit të flokëve të Young Zerkës?

Young Zerka ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtari, në këtë intervistë tregoi se si erdhi deri...

Kjo është lista e plotë e të nominuarve të ‘Golden Globe’ për vitin 2020

Kandidatët për 77-të Golden Globes Awards u njoftuan të hënën në mëngjes nga Beverly Hilton në Hollywood, California, i cili shpërblen filmat më të mirë, shfaqjet...

A e keni parë ndryshimin e radhës të Alberije Hadergjonajt?

Ndonëse është 44 vjeçare Alberije Hadergjonaj nuk meriton të quhet kaq. Pamja e saj jep përshtypje krejt tjetër, shkruan “Kosovarja”. Megjithëse ka ndërhyrje të shumta ajo ndihet...

Besa Kokëdhima merr nismë t’i bërë të lumtur fëmijët në prag të festave

Besa Kokëdhima përmes një postimi ka njoftuar publikun për nismën që ka marrë, shkruan lajmi.net. Me anë të një videoje, këngëtarja fton qytetarët që më...

Tayna e dashuruar në Italinë, sjell fotografi atraktive nga atje

Tayna po vazhdon turneun e koncerteve, e për atë të radhës udhëtoi në Itali. Por, para koncertit, ajo gjeti kohë që të vizitojë Romën dhe...

Ingrit Gjoni pranon se ka bërë ndërhyrje estetike në buzë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ingrit Gjoni, së fundmi ka qenë e ftuar në “E Diell” në rubrikën “Këndi i së vërtetës”, derisa ka...

Opinione