Adrola Dushi shkëlqen në të kuqe në natën e dytë gjysmëfinale të “Këngës Magjike”

Sonte mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.

Këtë vit, ky festival po prezantohet nga Ardit Gjebrea dhe Adrola Dushi, e kjo e fundit edhe sonte po duket mahnitëse.

Në fotografitë e siguruara nga lajmi.net, Adrola shkëlqen e veshur me një fustan të kuq dhe shumë elegant.

Për ndryshe, nata finale e festivalit “Kënga Magjike” mbahet të shtunën (7 dhjetor). /Lajmi.net/