Zhduken dy motra nga Ferizaj

Dy vajza nga Ferizaj janë zhdukur që nga dje, babai i tyre kishte thënë se ato kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më, duke shtuar se nuk dihet vendndodhja e tyre.

Në raportin policor thuhet se njësitet relevante janë duke e hetuar rastin, transmeton Klankosova.tv.