Zelanda e Re hyn në vitin 2020, Vesa Luma publikon pamje nga festa atje

Zelanda e Re tashmë ka hyrë në vitin 2020, ndërsa qytetarët po vazhdojnë festën.

Këngëtarja Vesa Luma e cila bashkë me partnerin po banojnë atje, ka sjellë pamje nga momenti i ndërrimit të moteve.

Në një video që e postoi në Instagram, Vesa shfaqi momentin kur u ndezën fishekzjarret, ndërsa pranë saj ishin Big Basta dhe Liani.