Zaimina uron Krishtlindjet me një imazh pranë vajzës, sa shumë është rritur ajo

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, ka pozuar e lumtur krah vajzës së saj.

Ajo ka zgjedhur të vishet njësoj me vogëlushen dhe dyshja janë rrethuar me dhurata në një ambient festiv.

Me këtë foto Zaimina ka uruar për Krishtlindje.

“Duke ju uruar të gjithëve një Krishtëlindje shumë të Gëzuar”, ka shkruar ajo pranë postimit.